Avatar

…blog o tom, co mě zrovna napadne.

Když konkurence zaváhá, využijeme příležitosti…

Možná už je to týden, co začala být nedostupná stránka kitco.cz, kam bylo hodně lidí zvyklých chodit sledovat grafy cen komodit. A já si řekl, proč už vlastně dávno nemáme grafy u nás na Zlaťák.cz nebo na InvestičníZlato.cz, když to samé umíme udělat taky a možná i lépe. Je čas to napravit a využít příležitosti. Zkusit naučit lidi chodit na grafy cen komodit k nám.

A tak po pár dnech jsou na světě (výhoda být jako majitel programátorem :)) Troufám si říct, že máme v tuhle chvíli skvělé grafy cen zlata a stříbra od současnosti až 10 let zpět ve všech třech měnách, které české investory zajímají nejvíce – Kč, EUR a USD. Máme jak interaktivní grafy cen zlata a stříbra, kde lze zjišťovat ceny najetím myši na graf, tak i obrázkové grafy, které si kdokoliv může vložit na svůj web či blog. Kromě toho ale máme i speciální srovnávací grafy, kde lze sledovat, jak se mění cena zlata či stříbra ve všech třech měnách zároveň. V tuhle chvíli jsou tedy grafy veřejně přístupné a uvidíme, jaké budou ohlasy. V případě potřeby je budeme vylepšovat, protože Zlaťák.cz, krom toho, že má průměrně nejnižší marže na českém trhu bez kompromisu v kvalitě služeb, má být také technologicky nejpokročilejším obchodem s drahými kovy. Možná už je – s minutovou aktualizací cen, automaticky fungující úhradou záloh, se spotovými cenami platnými téměř po celou dobu, kdy jsou otevřené světové komoditní burzy. Grafy jsou další dílek skládačky “perfektního” obchodu / “perfektní služby”.

Ukázka obrázkových grafů:

Světlá varianta:

Graf vývoje ceny - Zlato v Kč/g Posledních 24 hodin

Tmavá varianta:

Graf vývoje ceny - Zlato v Kč/g Posledních 24 hodin

Bez komentářů, přidej komentář

Diskuze k článku “Když konkurence zaváhá, využijeme příležitosti…”

January 2015
M T W T F S S
« Oct   Sep »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Než půjdete...

...stránky a projekty, v nichž mám prsty nebo je využívám a touto referencí bych je rád podpořil.

...a dále... Warning: file_get_contents(http://www.goodlookyng.cz/backlinks/all.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/looky/virtuals/blook.cz/www/wp-content/themes/grid_focus_public/third.php on line 18