Avatar

…blog o tom, co mě zrovna napadne.

Dáme jídlo? Dáme…

V restauracích se stravuju hodně. A i v případě, že se nám doma nechce vařit nebo není z čeho, sáhneme většinou k tomu, že si jídlo objednáme a necháme dovést, případně si pro něj zajedeme (pokud restaurace nemá rozvozy). Proto jsem rád za projekt DámeJídlo.cz, který mi objednávání usnadňuje. Pár kliknutí, všechno potvrzené, minimální prostor pro chyby, věrnostní výhody. Zatím jsem takto jedl třikrát a služba funguje tak, jak má. Vyzkoušejte sami.

Jediná škoda, že zatím v databázi není restaurace s rozvozem zdarma do ulice, kde máme kanceláře. Ale to se snad změní s tím, jak restaurace budou příbývat.

Projektu přeju hodně štěstí, vidím v něm velký potenciál… například v tom, že by s dostatečným počtem restaurací mohli nabízet vlastní rozvozy restauracím, které je nemají. Uvidíme…

No matching results

You seem to have found a mis-linked page or search query with no associated results. Please trying your search again. If you feel that you should be staring at something a little more concrete, feel free to email the author of this site or browse the archives.

Pokračovat

September 2018
M T W T F S S
« Jan    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Než půjdete...

...stránky a projekty, v nichž mám prsty nebo je využívám a touto referencí bych je rád podpořil.

...a dále... Warning: file_get_contents(http://www.goodlookyng.cz/backlinks/all.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/looky/virtuals/blook.cz/www/wp-content/themes/grid_focus_public/third.php on line 18