Avatar

…blog o tom, co mě zrovna napadne.

Detektor lži v Celetné

Detektor lžiJako autor webových stránek Divadla v Celetné jsem dostal pozvánku na premiéru hry Detektor lži od mladého ruského dramatika Vasilije Sigareva. V režii Jakuba Špalka se v něm představují Adrian Jastraban, Eva Elsnerová a Michal Kern. Sám režisér o hře říká:

“…žánrově jde o komedii, ale jestli se budete smát, to opravdu nevím… Drsnost, syrovost, krutost – a zároveň jasné komické situace – z toho je umíchán tenhle nový Kašparův ruský koktejl…”

A já vás uklidním, smát se určitě budete. Stejně jako se smáli všichni diváci nedělní premiéry, včetně několika herců z “Ulice” (nejhlasitěji asi Alexandr Minajev alias Hrihorij Lisečko :-)), kteří se byli podívat na své kolegy.

Jestli hledáte nějaké nové představení, které stojí za to navštívit, tak zkuste třeba zrovna tohle… Detektor lži… Divadlo v Celetné…

Vonda Shepard v Praze, 8.2.09

Téměř náhodou jsem v noci z pátku 6.2. na sobotu vzal do ruky aktuální (byť již několik dní vyšlé) číslo Estate Magazine, které mi chodí pravidelně do schránky (jako součást nefinančního plnění za tvorbu www stránek tohoto periodika). Magazín je sice primárně zaměřen na nabídku luxusních nemovitostí, ale jeho součástí je i lifestylová sekce, která obsahuje výběr zajímavých koncertů, divadelních představení a výstav na následující měsíc.

Pražskému koncertu americké zpěvačky a písničkářky Vondy Shepard byl věnován dokonce zvláštní článek. Hned jsem věděl, že tento koncert bych rád viděl. zbytek článku…

Pokračovat

November 2017
M T W T F S S
« Jan    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930