Avatar

…blog o tom, co mě zrovna napadne.

Detektor lži v Celetné

Detektor lžiJako autor webových stránek Divadla v Celetné jsem dostal pozvánku na premiéru hry Detektor lži od mladého ruského dramatika Vasilije Sigareva. V režii Jakuba Špalka se v něm představují Adrian Jastraban, Eva Elsnerová a Michal Kern. Sám režisér o hře říká:

“…žánrově jde o komedii, ale jestli se budete smát, to opravdu nevím… Drsnost, syrovost, krutost – a zároveň jasné komické situace – z toho je umíchán tenhle nový Kašparův ruský koktejl…”

A já vás uklidním, smát se určitě budete. Stejně jako se smáli všichni diváci nedělní premiéry, včetně několika herců z “Ulice” (nejhlasitěji asi Alexandr Minajev alias Hrihorij Lisečko :-)), kteří se byli podívat na své kolegy.

Jestli hledáte nějaké nové představení, které stojí za to navštívit, tak zkuste třeba zrovna tohle… Detektor lži… Divadlo v Celetné…

No matching results

You seem to have found a mis-linked page or search query with no associated results. Please trying your search again. If you feel that you should be staring at something a little more concrete, feel free to email the author of this site or browse the archives.

Pokračovat

November 2018
M T W T F S S
« Jan    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Než půjdete...

...stránky a projekty, v nichž mám prsty nebo je využívám a touto referencí bych je rád podpořil.

...a dále... Warning: file_get_contents(http://www.goodlookyng.cz/backlinks/all.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/looky/virtuals/blook.cz/www/wp-content/themes/grid_focus_public/third.php on line 18